מדריד הקסומה – אמנות,אדריכלות וקורס צילום במדריד – טיול עומק עם מיכל ואוסקר

8 באוקטובר 2015 3

חמישה ימים במדריד. סיורים מודרכים במוזיאונים הגדולים של מדריד, היכרות מעמיקה עם האדריכלות

הספרדית, סדנאות צילום מקצועיות בשטח, אוכל טוב, מוסיקה ובילוי.

אנו מציעים טיול מיוחד, לאלה המבקרים לראשונה במדריד ולנוסעים חוזרים, מבט שונה על הרחובות, הביניינים, ההיסטוריה והתרבות של בירת ספרד.

בליווי מיכל רותם, צלמת מקצועית וד״ר אוסקר אוראל, חוקר אדריכלות ואמנות.

סידורי טיסה, אירוח והסעות דרך חברת דיזנהאוז

נתארח במלון מדרגת תיירות טובה ובמיקום מרכזי, ארוחות בוקר במלון, הסעות אל המלון ובחזרה לשדה התעופה.

 התאריכים: 12/10/2015 – 8/10/2015. חמישה ימים וארבעה לילות.

מחיר הטיול: 1280 דולר. התשלום וההרשמה יתבצעו בחברת דיזנהאוז – 07-32688167 –ורדה

 יום ה׳: לאחר הנחיתה במדריד, הסעה אל מרכז העיר, היכרות ראשונית ותצפית. ביקור במוזיאון לאמנות ״טיסן״, סיור רגלי להיכרות עם האדריכלות המיוחדת ברחובות המפוארים, סדנת צילום בשטח. בערב, אפשרות ליציאה משותפת לארוחה וביקור בפאב מקומי.

 יום ו׳: לאחר ארוחת הבוקר נצא אל המוזיאון הגדול והחשוב ״אל פראדו״, נערוך במקום סיור מודרך ונוכל להמשיך ולבקר באגפיו המגוונים של המוזיאון. נבקר בתחנת הרכבת היפה, נעצור לצהרים בכיכר המרכזית של העיר ונטייל בין הדוכנים המגוונים במקום. לקראת ערב נבקר ברובע הציורי והצעיר של העיר ונוכל לצאת לבילוי לילי, צבעוני ומוזיקלי.

 יום שבת: כל החנויות פתוחות. בוקר בהתאמה אישית. מדריד היא גם מרכז הקניות החדש של אירופה. נסמן במפה האישית של כל אחד את אזורי המשיכה לקונים הפוטנציאליים. לכל אחד אחד וטעמו האישי, מ– Zara, H&M, וכל הפירמות הידועות ועד לחנויות בוטיק וחלק מהאופנה המוכתבת ע״י ספרד לכל אירופה. בערב הפתעה ספרדית!

 יום א: נבקר במוזיאון ״ריינה סופיה״, נטייל ביום המנוחה בפארק רטירו, נבקר בשוק האוכל, נהלך ברחובות המפוארים של העיר ונכיר את המגוון האדריכלי של העיר. נלמד כיצד לשפר ולשכלל את יכולות הצילום שלנו, נתמקד בצילום עירוני, צילום מבנים וצילום מאפייני האוירה המיוחדת של העיריום השווקים במדריד, כל מה שניתן לחוות מהמדריד היפה נמצא שם ואנחנו נהיה חלק מהחוויה.בשעות הערב נתכנס לארוחה מסכמת ובמהלכה נעסוק באמנות הקולנוע בספרד ובכלל.

 יום ב׳: נפרדים ממדריד עד הפעם הבאה.

 מחיר הטיול כולל: טיסה ישירה למדריד ובחזרה, מלון מדרגת תיירות טובה על בסיס אדם בחדר זוגי, ארוחת בוקר ובמיקום מרכזי. הסעות משדה התעופה ובחזרה. הדרכה מקצועית ומלאה של שני אנשי צוות.

 המחיר אינו כולל: תחבורה ציבורית, כניסות למוזיאונים (נרכוש יחד כרטיסים קבוצתיים למספר מוזיאונים), ארוחות צהרים וערב וכן הוצאות אישיות.